Działka Sitno
Sitno, kujawsko-pomorskie
- 99 999 zł
- 2 980 m²
- 33,56 zł/m²
Ireneusz Adamows...
Skontaktuj się
Działka Sitno
Sitno, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
8 kwietnia 2026
Działka Sitno
Zaktualizowane: 8 kwietnia 2026
99 999 zł 2 980 m² 33,56 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 99 999 zł (33,56 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: 2 980 m²
- kształt: prostokąt; teren pochyły, pusta
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- Media: prąd, woda
- Źródło: biuro nieruchomości: Sfera Nieruchomości, zaktualizowane: 08.04.2026
- numer ogłoszenia: SFE-GS-10117
Lokalizacja
- Adres: Sitno, Sośno, sępoleński, kujawsko-pomorskie
- Otoczenie: las
- W pobliżu: dworzec autobusowy
Opis nieruchomości
Działka o powierzchni 2980 m2 położona w Sitnie, gmina Sośno.
Komunikacja: linie autobusowe
Odległość od centrum Bydgoszczy: ok 45 km.
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
605 060...
605 060 118